Nechtík - Bylinkové maslo na telo

Telové maslo s Nechtíkom lekárskym.

PREPÁČTE, ALE Z DôVODU ZACHOVANIA KVALITY PRODUKTU, TENTO PRODUKT POČAS LETNÝCH MESIACOV NEPOSIELAME.

Momentálne nedostupné
€6,90 €5,75 bez DPH

Základom telového masla je bambucké maslo, rastlinná náhrada lanolínu, kokosový olej a olej z marhuľových jadier lisovaný za studena. Všetky zložky sú šetrne spracované, čím si zachovávajú vysoký podiel aktívnych účinných látok. Pokožku dokonale hydratujú a pozitívne pôsobia najmä, keď je suchá a unavená. Dôležitou zložkou produktu je nechtík lekársky, ktorý sa po niekoľkotýždňovej macerácií zapracuje do produktu. Maslo pokožku dokonale hydratujeošetruje. Produkt má jemnú neutrálnu vôňu pochádzajúcu z macerovaného nechtíka. Jeho stabilitu zabezpečuje aktívny vitamín E získaný zo slnečníc. Je vhodný na hydratáciu pokožky celého tela. Môže byť použitý aj na masáž, keďže bol navrhnutý s vysokým stupňom kĺzavosti.

Produkt neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu ani konzervanty. Na základe Smerníc EU 2003/15/ES a 76/768/EHS o kozmetických výrobkoch, nie je testovaný na zvieratách. 

 Použitie: Maslo nanášajte na umytú pokožku tela. Potrebné množstvo vmasírujte do pokožky. Maslo je vhodné na ruky a telo.

 Balenie: 45 ml

 Skladovanie: Skladujte na chladnom a tmavom mieste.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: