Riasa - telové maslo

Telové maslo so zelenou riasou.

 

Skladom
€12 €10 bez DPH

Základom telového masla je bambucké maslo, rastlinná náhrada lanolínu, kokosový olej a olej z marhuľových jadier lisovaný za studena. Všetky zložky sú šetrne spracované, čím si zachovávajú vysoký podiel aktívnych účinných látok. Pokožku dokonale hydratujú a pozitívne pôsobia najmä, keď je suchá a unavená. Dôležitou zložkou produktu je zelená riasa chlorella, ktorá obsahuje vysoký podiel bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Maslo pokožku dokonale hydratuje a ošetruje.  Vôňa produktu vznikla kombináciou esenciálnych olejov medovka, citrón a eukalyptus. Jeho stabilitu zabezpečuje aktívny vitamín E získaný zo slnečníc. Je vhodný na hydratáciu pokožky celého tela. Môže byť použitý aj na masáž, keďže bol navrhnutý s vysokým stupňom kĺzavosti. Vhodné je ho aplikovať aj po športovom výkone napríklad na svalstvo nôh. Má jemne chladivý účinok.

Produkt neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu ani konzervanty. Na základe Smerníc EU 2003/15/ES a 76/768/EHS o kozmetických výrobkoch, nie je testovaný na zvieratách. 

Použitie: Maslo nanášajte na umytú pokožku tela. Potrebné množstvo vmasírujte do pokožky. Maslo je vhodné na bežnú hydratáciu rúk a tela, tiež na masáže či aplikáciu po športovom výkone.

 Balenie: 90 ml

 Skladovanie: Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: